Windows 10 Kategorisi Açıldı!

Merhaba 😀
Elimden gelse halen Windows XP kullanmak isteyen bir insan olarak, an itibariyle windows 10 yüklediğimi duyurmak istiyorum. Normalde çok ciddi bir baskıya maruz kalmadıkça eskilerden vazgeçmem. Hayatımın her aşaması bunun örnekleriyle dolu. Uzun süredir, Windows 7 ve Windows XP kullanıyordum. Bu gece bazı sebeplerden ötürü Windows 10 yüklemeye karar verdim. Tabi eski sistemleri de eş zamanlı olarak kullanmaya devam edeceğimi belirtmek istiyorum… Kolay kolay vazgeçmeyi düşünmüyorum eskilerden.

Durup dururken neden sizinle Windows 10 kullanmaya başladığımı paylaştım diye düşünebilirsiniz. Çünkü çok güzel! Mutluyum şuan. Yıllar önce Windows 95’ten Windows 98’e geçerken yaşadığım heyecanı yaşıyorum. Bilgisayarın her yerini kurcalamak istiyorum. Sabah oldu, az sonra evden çıkmam gerekecek, henüz uyumaya fırsat bulamadım ve bilgisayarı bırakıp evden çıkacağım için üzgün hissediyorum.

Sistemi biraz kurcalayınca size Windows 10 kullanırken ihtiyacınız olacağını düşündüğüm konularla ilgili yazılar yazacağım… Her türlü bu iş size yaradı yani. Windows 10 kategorisini açtık! Hadi hayırlı olsun 🙂

Görüşmek üzere!

Bir cevap yazın